ANTALYA BAHÇE TELİ

Antalya Bahçe Teli

Antalya Bahçe Teli, çeşit olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Göz aralıklarından, tel kalınlığına kadar bir çok değişkenlik gösterir. Şu an türkiye standartlarında tel kalınlığı 2mm den 3mm e kadar, göz arası 2cm den 10cm ye kadar, yükseklik olarak da 6 metreye kadar imalatı yapılmaktadır.

Antalya bahçe teli uygulama alanları da yine çeşidine göre oldukça geniştir. En çok tarla, bağ, bahçe, fabrika ve şantiye etraflarını çevirmek için kullanılır. Panel Çit Teli'ne kıyasla oldukça ekonomik bir üründür. Köşebent çakma, boru direk, beton direk gibi çeşitli uygulama çeşitleri vardır.

BAHÇE TELİ NEDİR

Bahçe teli düz galvaniz tellerin manuel veya otomatik makineler ile belli bir eğim verilerek, birbirlerinin içerisinden geçmesiyle oluşan bir tel çit sistemdir.

BAHÇE TELİ FİYATLARI

Bahçe teli fiyatları uygulama çeşidi ve uygulama yapılacak yerin büyüklüğüne göre farklılık gösterir.
Köşebent çakma direk 2.2 tel kalınlığı 5cm göz arası 150cm yüksekliğinde ki bir uygulamanın en ucuz fiyatı 25TL den başlar.
48lik boru direk 2.2 tel kalınlığı 5cm göz arası 150cm yüksekliğinde ki bir uygulamanın en ucuz fiyatı 35TL den başlar.
Beton direk 2.2 tel kalınlığı 5cm göz arası 150cm yüksekliğinde üzerine 3 sıra dikenli tel çekiilecek bir uygulamanın en ucuz fiyatı 45TL den başlar.

BAHÇE TELİ MONTAJI NASIL YAPILIR

Bahçe teli montajında köşebent direkler toprağa çakılarak, diğer direkler diplerine çukur kazılıp betonla sabitlenerek yapılır. Sabitlenen direklere bahçe telleri gerilerek direklere bağlanır ve gergi telleri atılarak montaj tamamlanır.

NEDEN BAHÇE TELİ

Bahçe teli genelde çok büyük arazilerin etrafını çevirmekte fiyatı uygun olduğu için tercih edilir. Sınırınızı, ağaçlarınızı ve bahçenizi dış tehditlere karşı korur.

ANTALYA'DA BAHÇE TELİ

Antalya' nın bir çok yeri tarım arazisi olduğundan bahçe teli antalya da oldukça sık kullanılan bir üründür.