ANTALYA ÇiM ÇİT

Antalya Çim Çit

Antalya Çim Çit mamulleri olarak yeni nesil çim çit olarak adlandırılır. Güneş ışınlarına ve doğa olaylarına oldukça dayanıklı bir malzemedir. Antalya Çim Çit imalat olarak bahçe teli üzerine pvc kaplanması ile ortaya çıkar. Çim çit oldukça uzun ömürlü ve dekoratif ürünlerdir

Antalya Çim Çit imalatı yapılan bir yer değildir, bu yüzden çim çitler başka illerden temin edilir. Kullandığımız Çim Çitlerin tamamı yerli üretim olup kalite standartlarına uygundur.

ÇİM ÇİT NEDİR

Çim Çit montajı oldukça basit, istenildiğinde sökülebilen estetik bir duruş ve uzun ömürlü olan tel ve pvc'den oluşan ürünledir.

ÇİM ÇİT FİYATLARI

Çim çit fiyatları yine diğer ürünlerde olduğu gibi metrekare üzerinden hesaplanır. Şu an piyasada çim çit fiyatı metrekare/44TL civarındadır. Bu yalnızca çim çit fiyatıdır. Montaj yapılacak yere ve metraja göre metrekare fiyatı 150TL'ye kadar çıkabilir.

ÇİM ÇİT MONTAJI NASIL YAPILIR

Çim Çit montajı mevcut panel çit tellerinin üzerine direk bağlanarak yapılabilir. Eğer mevcutta herhangi birşey yoksa oluşturulan bir konstrüksiyonun üzerine bağlanarak çim çit montajı yapılır.

NEDEN ÇİM ÇİT TELİ

Çim çit herşeyden önce dekoratiftir. Doğa şartlarına ve güneş ışınlarına uzun süre dayanıklıdır. Fiyatının karşılığını fazlası ile karşılayan bir üründür.

ANTALYA'DA ÇİM ÇİT

Çim Çit içerinin görünmesini engelleyen bir yapıya sahip olduğu için Antalya da en çok site içersinde ki havuzların etrafına uygulanmaktadır.