ANTALYA DEMİR İŞLERİ

Antalya Demir İşleri

Antalya demir işleri yapan firmalar arasında bulunan firmamız, antalya da her türlü demir işlerini yapmaktadır. Bunların başında ferforje gelmektedir. Ferforje nin dışında aynı zamanda demir kapı, demir mazgal, otogaraj kapısı, sundurma, yangın merdiveni, kamelya, çatı işleri gibi bir çok demir ve çelik ürünü, firmamız tarafınan işlenerek hizmete sunulmaktadır.

Antalya demir işleri kategorisinde aynı zamanda demir pencere korkuluğu, demir korkuluk çeşitleri, çatı ve izolasyon işleri, teras kapama gibi hizmetler de sunulmaktadır.

DEMİR KORKULUK NEDİR

Demir korkuluk, fabrikalar tarafından işlenmiş ve şekillendirilmiş demirlerin istenilen ölçülerde kesilip, kaynatılıp, boyanarak demir korkuluk haline getirilmesidir.

DEMİR KORKULUK FİYATLARI

Demir korkuluk fiyatları ürünlerinde demir pencere korkuluğunu baz alacak olursak düz demir pencere korkuluları standart pencerler için 250TL civarında, jumba demir pencere korkuluları ise 300TL civarındadır.

DEMİR KORKULUK MONTAJI NASIL YAPILIR

Demir pencere korkulukları, imalat aşamasında yapılmış montaj yerleri sayesinde pencere kenarlarına buldex vida veya kaynak yapılarak montaj uygulaması yapılır.

NEDEN DEMİR

Antalya demir işleri olarak neden demir sorusuna cevabımız; "demir hayatın vazgeçilmezidir" diyebiliriz.

ANTALYA'DA DEMİR İŞLERİ

Antalya demir işleri konusunda potansiyeli oldukça yüksek bir şehirdir. Kentesel dönüşüm projeleri ve otellerin tadilat durumları nedeni ile oldukça yoğun demir işleri vardır.