ANTALYA HALI SAHA TELİ

Antalya Halı Saha

Antalya Halı Saha Teli imalatı Antalya da yapılmaktadır. Halı saha teli, bahçe telinin üzerine pvc granül kaplanması ile oluşur. Adından da anlaşılacağı üzere halı saha teli, halı sahaların etrafına çekildiği gibi, basketbol sahası, tenis kortu ve spor kompleksi olan yerlerede uygulanır.

Açık halı saha yüksekliği 6 metre, kapalı halı saha yüksekliği ise mahya kodu ortalama 10-12 metredir. Açık halı saha ve kapalı halı saha için detay ürün olarak halı saha filesi kullanılır. Halı saha filesi ile sahanın üzeri ve etrafı top kaçmasını önlemek için kapatılır.

HALI SAHA TELİ NEDİR

Halı Saha Teli, açık halı saha ve kapalı halı saha kontsrüksiyonlarının etrafını çevirmek için kullanılan tel çit imalatlarıdır.

HALI SAHA TELİ FİYATLARI

Halı saha teli fiyatları et kalınlığına göre değişmektektedir. 3mm ve 3.5mm olarak iki şekilde üretilir. Şu an piyasa da 3mmx5göz 12TL/metrekare 3,5mmx5 göz ise 15TL/metrekare civarındadır.

HALI SAHA TELİ MONTAJI NASIL YAPILIR

Halı saha teli montajı, oluşturulmuş olan halı saha kontrüksiyonuna halı saha tellerinin gerilerek, direklere ve kayıtlara bağlanması ile yapılır.

NEDEN HALI SAHA TELİ

Halı saha teli herşeyden önce halı saha ve diğer spor kompleksleri için devlet tarafıdan istenilen bir standarttır. Esnek yapısı sayesinde çarpmalarda v.b olaylarda kişiye zarar vermez.

ANTALYA'DA HALI SAHA TELİ

Halı saha teli, halı saha ve spor komplekslerinde kullanıldığı için, antalya halı saha yapan firmalar da mecburen halı saha teli kullanmıştır. Halı saha teli halı sahalar için zorunluluktur.