ANTALYA JİLETLİ TEL

Antalya Jiletli Tel

Antalya jiletli tel ürünleri 30 luk, 45 lik ve 60 lık olarak imal edilir. Helezonik jiletli tel ve düzlemsel jiletli tel olrak iki çeşit mevcuttur. Antalya jiletli tel mamullerinin antalya da üretimi yoktur ve temin noktasında imalat yapan diğer şehirlerden temini sağlanır.

Antalya jiletli tel caydırıcı olarak oldukça üst seviye bir üründür. Genelde fabrika çevrelerine, villalara, askeri alanlara ve okul duvarlarının üzerine uygulanır. Jiletli telin sadece ismi jiletli tel değil, kendisi de bildiğimiz jilet keskinliğindedir.

JİLETLİ TEL NEDİR

Antalya jiletli tel, jilet gibi keskin küçük sac parçalarının birbirine kaynak yapılması ve galvaniz kaplanması ile oluşan güvenlik sistemleridir.

JİLETLİ TEL FİYATLARI

Antalya jiletli tel fiyatları; düzlemsel jiletli tellerin şuan piyasa fiyatı mteretül/10TL, helezonik jiletli tellerin fiyatı ise kg/10TL civarındadır.

JİLETLİ TEL MONTAJI NASIL YAPILIR

Düzlemsel jiletli teller mevcut çit veya korkuluğun üzerine direk bağlanarak, helezonik jiletli teller ise oluşturulan V biçimdeki demir aparatlara bağlanarak yapılır.

NEDEN JİLETLİ TEL

Jiletli tel, yüksek güvenlik sağladığı için en çok fabrika ve askeri alanlara uygulanan bir üründür.

ANTALYA'DA JİLETLİ TEL

Antalya jiletli tel, başta antalya organize sanayi bölgesindeki fabrikalar olmak üzeri tüm askeri alanlara uygulanmıştır.