PANEL ÇİT TELLERİ

Antalya Panel Çit

Antalya Panel Çit Telleri uygulaması yapan panel çit firmamız, panel çit montajı konusunda ki tecrübesini ilk olarak 2000 li yıllarda İstanbul'da kazanmıştır. Panel Çit Tellerinin imalat kısmında bir dönem çalıştıktan sonra uzun süre boyunca da uygulama kısmında çalıştık. Bu sebeple ki panel çit montajı konusunda, uygulama sorunu çıkarmadan, sağlam olacağına inandığımız her zemine panel çit montajını rahatlıkla uygulama yapabiliyoruz.

Panel Çit Teli ilk çıktığı dönemde ki estetik yapısını korumasına rağmen, piyasalardaki alım gücü sebebi ile tel kalınlıklarını düşürmüştür. Panel Çit Teli ilk üretiminde tel kalınlığı olarak 4.5mm üretilirken günümüzde bu sayı 4mm'e kadar düşmüştür. Direkleri ise boru direkten, 50x50 kutu profile dönmüştür.

PANEL ÇİT NEDİR

Panel çit yatayda ve dikeyde tellerin birbirine punta kaynak ile kaynaklanması ve sonrasında press de büküm verilerek imalat edilen çit teli sistemleridir. Panel Çit Teli'ne verilen büküm hem mukavemet hemde estetik bir görünüm sağlamaktadır.

PANEL ÇİT FİYATLARI

Panel çit fiyatları değişen ekonomik sebeplerden dolayı sabit bir fiyat üzerinde durmamaktadır. Panel çit alımında metrekare ile alım yapıldığından montaj esnasında fiyatı belirleyen asıl etken metrekare tutarıdır. Şuan fiyatı 35TL civarındadır.

PANEL ÇİT MONTAJI NASIL YAPILIR

Panel çit montajı direklerinin altında ki flanşlarda bulunan deliklerden faydalanılarak açılan deliklere çelik dübel çakılması ile direklerin sabitlenmesi ve panel çit tellerinin sabitlenen bu direklere klips ve akıllı vida kullanılarak yapılmasıdır.

NEDEN PANEL ÇİT

Panel çit günümüz şartlarında ferforjeye göre fiyat bakımından oldukça uygun bir üründür. Ayrıca de-monte bir malzemedir ve istenildiği zaman sökülüp taşınabilir.

ANTALYA'DA PANEL ÇİT

Antalya panel çit yaptırma konusunda oldukça hassas bir şehirdir. Hem güvenlik amaçlı hem estetik görünüm amaçlı Antalya'da panel çit teli yaptırmayan yer nerdeyse yok gibidir.