DİZAYN ÇİT

Antalya Çit Teli

Tel çit ve diğer kategoride ki işlerimize 2000 yılının başlangıcında İstanbul'da başladık. Her türlü imalat ve montaj aşamalarında 10 yılı geçkin süre ile çalıştıktan sonra 2012 yılında Antalya eski sanayi sitesinde Dizayn Çit olarak kendi işyerimi açtık.

2012 yılından bu yana ise Antalya eski sanyi sitesinde ki iş yerimizden Antalya halkına hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yaklaşık 20 yıllık tecrübe ile Antalya da Çit Teli, Bahçe Teli, Halı Saha Teli, Çim Çit, Jiletli Tel işleri ile birlikte, her türlü demir doğrama, ferforje, teras kapama ve çatı işleri yaparak hizmet hayatımıza devam ediyoruz.

Çim Çit
Demir Korkuluk

Hayatımızda “1” ve “0” ın Önemi!

Sınıf ögrencilerinin gürültü patırtısıyla sallanırken sert görünümlü hoca kapıda beliriyor. İçeriye kızgın bir bakış atıp kürsüye geçiyor. Tebeşirle tahtaya kocaman bir (1) rakami çiziyor. “Bakın” diyor. “Bu kişiliktir. Hayatta sahip olabileceğiniz en değerli şey. ” Sonra (1)’in yanına bir (0) koyuyor:

“Bu başarıdır. Başarılı bir kişilik (1)’i (10) yapar”. Bir (0) daha koyuyor. “Bu tecrübedir. (10) iken (100) olursunuz” Sıfırlar böyle uzayıp gidiyor: Yetenek… Disiplin… Sevgi… Eklenen her yeni (0)’in kişiliği 10 kat zenginleştirdiğini anlatıyor hoca… Sonra eline silgiyi alip en bastaki (1)’i siliyor. Geriye bir sürü sıfır kaliyor. VE hoca yorumu patlatıyor. “Kişiliğiniz yoksa öbürleri hiçtir!”

Teşekkür ederiz

Emrullah GÜNGÖR

Dizayn Çit